| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu esti un bun colindator?

43 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu știu.

| oprescudorin11 a răspuns:

Sunt! Desi, cand eram copil, am intrat in curtea plina de trandafiri, de Craciun, cu biciul(eu eram cu biciul) sa-l colindam (impreuna cu prieteni de varsta mea!) si biciul, cam lung, s-a agatat de trandafirii profesorului, a trebuit sa smulg cu trandafir cu tot, biciul si sa fug!

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu nu colind. Nu imi place Craciunul, de fapt nu imi plac sarbatorile in general. Cred ca singurul lucru bun in toate astea e ca am timp liber si pot sta cu prietenii si familia.

| deeeaqq a răspuns:

Single bell, single bell, single all the way
My crush said "We're just friends"
Friendzone all the way.
HEY.

DA, cea mai bună colindătoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaioan115 a răspuns:

Da,imi placd foarte mult sa colind

| Desireღ a răspuns:

Ahoo.

| MariaLarissa a răspuns:

Da.
Anul trecut am colindat la aproape 40 de case si am primit pana in 100 de lei cu vocea mea de spart pahare.(si cu inca 4 fete) si multe dulciuri!

| MariaDN2002 a răspuns:

Daaaaaa, cred

| raresgr a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sunt bun colindator