| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu iti rozi cu dintii unghiile de la maini de obicei?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Da' de unde îţi vin aceste curiozităţi? laughing

| AFR81 a răspuns:

Da. Din pacate, nu pot scapa de ticul asta.

| Drimmero a răspuns:

Uneori, cand sunt prea stresat sau nervos.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, este un tic nervos pe care il am de cand eram mic, si nu pot sa scap de el, la un moment dat am reusit sa stau cateva saptamani fara sa le rod, dar apoi am incepui din nou, iar acum iar vreau sa ma abtin si imi este destul de greu, dar nu ma las pana nu o sa scap de acest tic nervos nesuferit.

| TURB0X a răspuns (pentru Mayhem666):

Si care-i problema.

| Mayhem666 a răspuns (pentru TURB0X):

Multi mi-au spus in trecut ca am niste unghii urate, si chiar daca nu imi pasa de parerea lor, tot vreau sa ma abtin sa le rod, pentru ca, sunt foarte urate atunci cand sunt roase, dar reusesc sa ma abtin. Acum nu mai sunt asa de urate, acum arata si ele ca niste unghii normale, nu ca niste mutanti, in afara de unghia de la degetul mare de la mana stanga, pe care am executat-o azi din greseala, noroc, ca mi-am dat seama si m-am oprit ca sa nu le rod si pe celelalte.

| Dismally a răspuns:

Nu, nu le-am ros si nici nu le voi roade, s-a inventat unghiera happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pe cele de la picioare.Ma plictisesc teribil in pozitia lotusului.

| JetBlueJet a răspuns:

Am scapat de chestia asta acum cateva luni.
Cu ambitie am reusit totul.Intr-o seara ma gandea... "Gata! de maine nu imi mai rod unghiile".

| DeathOfDreams a răspuns:

Îmi rod unghiile de la picioare

| MistretulPufos a răspuns:

Nu, nu simt nevoia sa fac asta si este foarte neigienic

| Innsbruck a răspuns:

Nu,am scapat de obiceiul acesta de indata ce mi-am pus aparat dentar si am niste unghii foarte frumoase acum.

| MorganaM a răspuns:

Nu... de ce as face asa ceva?

| TURB0X a răspuns:

Da, de 4 ani de zile o fac zilnic.