| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu pe ce credinte te bazezi in viata?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred în iubire, în prezent, în schimbare, în necunoaștere, în adevăr, în provocări, în autenticitate, în responsabilitate, în caracter, în har, în dumnezeire, în propriul exemplu, în solitudine, în veganism, în karma și alte chestii care nu îmi vin în minte, nu am răbdare să le mai enumăr acum.

| RAY a răspuns:

Ca nu o sa numai ma doara ochii in viitor,nu am credinte, doctrine, ideologii chesti de astea, o data am crezut intr o fata, am iubit o cu adevarat m-am convins de sexul opus, numai cred in nimic, stiinta e scimbatoare desi nu am credinte

| 393Dan a răspuns:

Trateaza-i pe ceilalti asa cum vrei sa fii tu tratat