| anonim_4396 a întrebat:

Un adevarat barbat precum cel discutat mai jos, cuceritor si laudaros, se duce la una, el casatorit fiind si ea la fel, sotul respectivei fiind la serviciu. ea zice; asteapta sa fac o cafea. el intra in dormitor si apare dupa jumatate de minut complet in pielea goala. ea cu ibricul in mana il vede si; vai de mine da ce faci? pai nu ne f... m? deci el nici de-o cafea nu avea timp.de dragoste ce sa mai spun si de respect.si ma intreb de ce facea asa ceva? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DMV a răspuns:

Eu cred ca el vroia s-o puna in fata faptului implinit (pe jumatate) pentru ca stia ca n-o sa aiba ea ce face. Daca ea pleca de acasa, era ilogic, pentru ca era casa ei, mai ales sa-l lase singur; daca nu reactiona rapid, o sa vina sotul acasa si se va intreba circumspect "Iubito ce cauta o stafie la noi in dulap?". Asta daca a fost prima data cand au fost mai intimi.
Daca in schimb era o intalnire la intervale regulate, iar el s-a comportat asa, poate inseamna ca ea nu reprezinta altceva pentru el decat o modalitate de "stors *******". Cu cat e treaba gata mai repede cu atat mai bine.
Desigur mai e posibilitatea sa se fi grabit foarte tare.
Da-ne mai multe detalii.

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Barbatul respectiv nu este cumva cel care era nelinistit intr-o intrebare de mai sus de agresivitatea ateilor? Ciudata alaturare de idei...in acelasi creier...

| Flav a răspuns:

Asta e banc, caz stiu de tine or what? Esti cam ambiguu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare ciudat ca acel barbat se afla in casa tipei, invitat fiind de ea, cand sotul nu era acasa...suspecti...si el si ea. happy
Poate facea asta pentru ca stia ca are sanse, sau pentru ca tipa poate i-a dat semne sau i-a raspuns la flirturi etc.
In rest daca nu e asa... e un dobitoc care si-a incercat norocul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aminadab lasa-l naibii ca e mort...