| BadAngel3 a întrebat:

Un baiat se arata interesat de tine o lunga perioada.Insa tu nu vrei sa ai o relatie cu el, doar niste prieteni si atat. Apoi tu esti pusa in situatia in care iti dai seama ca il placi, dar el deja nu se mai arata interesat de tine. Vezi ca nu merge si nu merge si o lasi balta. Apoi acel baiat se arata din nou interesat de tine, cand tu deja nu mai vrei sa-i acorzi nici-o atentie. Ce poate sa insemne asta? Imatur?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Maturi sigur nu suntem la varsta aia,la varsta aia avem in cap sex e si normal asa ceva ce naiba sa vrem nunta, copii, nevasta? omul a vrut sex tu nu iai dar omul a plecat, acuma tu il bagi in seama el are din nu speranta ca poate reuseste sa faca sex cu tine, ne ascundem atata daca nu neati atrage sexual nu am pierde timpul cu voi, tu spune-i nu vreau sex si gata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai bine zis, indecis.

| WaterDrop a răspuns:

Probabil i-a venit mintea la cap, da. Sau a gasit pe cineva intre timp si nu i-a mers si acum a revenit la vechile "obiceiuri". Sau poate doar a vrut sa plateasca cu aceiasi moneda. In orice caz, nehotarat cu siguranta.