| DeeaCarmen a întrebat:

Un canal de Youtube pentru a te invata cum sa te comporti, dezvoltare personala sau motivatie?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu i-am urmarit pe parintii mei, de mic thinking
Un clip de 10 minute nu te poate integra in societate mai mult decat parintii.

| FreddieM a răspuns:

Parintii te invata (sau te manipuleaza) cu doar ce stiu ei, in schimb internetul e ilimitat. Ti-l recomand pe Paul Avram, un tip care are multe raspunsuri, pragmatic, clar, fara intortocheli inutile, pune mereu punctul pe i. Are sute de sesiuni inregistrate pe you tube, dupa streaminguri live. Ai grija ca spune exact lucrurilor pe nume, e posibil sa te regasesti printre exemple si e posibil sa te deranjeze realitatea. Pentru mine pana acum e cel mai bun, restul sunt vanzatori de iluzii. Da-mi de stire ce impresie ti-a facut daca o sa-l asculti.

| Themoreyouknow a răspuns:

Adrian niculescu motivational - cel mai bun