| Bendes a întrebat:

Un husky afon canta de 10000000 de ori mai bine decat Justyn Bieber http://www.youtube.com/watch?v=Mk4bmK-acEM&feature=playe r_embedded voi ce ziceti =)))))?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Orice om sănătos la cap şi matur, chiar şi când stă pe budă cântă mai bine decât Bărbier ăla...
Salut.

| EU1139 a răspuns:

Talentat catel! Super! ai dreptate in legatura cu justin Biber.

| Nokitochikushi a răspuns:

Ce taree... misto. cainelele si calul se zice ca is cei mai buni prieteni ai omului happy

| dienutza_7582 a răspuns:

E destul de frumos cum canta cainele e foarte talentat nu am ce zice dar cred ca justin bieber canta mai frumos deoarece e om si poti intelege ce vorbeste desi are o voce de fetita