| mgtow a întrebat:

Un joc bun de strategie Tip constructii stiti?

3 răspunsuri:
| Ionutzz97 a răspuns:

Age of empires 2, 3 ai 3 e un joc super ai dusmani construesti turnuri de aparare, garduri de piatra si porti, diferite constructii din care iti faci trupa de luptatori cu sabia, arc si pe cal cu sabie.Iti faci port din care ies barci de adunat pesti si de care se urca oamenii in ea. Pui oamenii la munca la taiat lemne, la prins pesti, la minerit si la construit.Incearca vezi daca-ti place.
FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc de cultura generala? Stiu unul, dar nu e de tip constructii. Baga la google `Conquiztador` este un joc de cultura generala, o sa iti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc de cultura generala? Stiu unul,dar nu e de tip constructii. Baga la google `Conquiztador` este un joc de cultura generala,o sa iti placa.