| Papusha lui =p~ a întrebat:

Un leac pentru cosuri ceva, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Mai bine mergi la dermatolog, ca sa ai incredere ca da rezultate si ca tenul tau nu este alergic la vreo ceva. Ce stiu eu ca da rezultat desi este naturat : inhalatie cu musetel, faci asta in fiecare zi; si zeama de lamaie, da rezultat!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zineryt - este un tratament afroape miraculos! thumbs up Dupa parerea mea, este una dintre descoperiri majore al secolului 21! big grin Iti pot garanta un rezultat pozitiv in proportie de aproape 100%! thumbs up Bafta! big grin

| OanaG a răspuns:

Nu incerca cu tratamente prostii d`astea ca nu se potrivesc la fiecare ten, incearca cu zeama de lamaie o poti gasi oriunde, mai intai le usuca si`n 2-3 zile iti disp[ar, un sfat: Nu folosi tratamente de pe acu`... tenul tau a sa aiba probleme pe viitor. Poti folosi argila[masca[, zeama castravete...etc!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zineryt foarte foarte bun. dar vezi ca la inceput ti se poate inrosii pielea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Garnier Pure Active,
da rezultatehappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu medicul de familie

| Evelina_Eva_1984 a răspuns:

Cel mai eficient tratament anti-acnee care a functionat a fost pe baza de produse naturale din ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree de la Thursday Plantation. Acest tratament il am de la medicul dermatolog si mi-a recomandat de la firma asta spuma naturala, lotiunea tonica, crema hidratanta si gelul medicinal anti-acnee.La mine au functionat si le recomand cu mare incredere