| cena2 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu leac natural sa se duca cosurile. Va rog mult ca am pe frunte si nu mai scap de el am loat si de la farmacie dar iar au aparut. Ma poate ajuta cineva? Va rog mult de tot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Empathizer a răspuns:

Pentru tratamentul acneei, te poate ajuta un dermatolog, care o sa vada si ce tip de acnee ai.

Pe langa tratament, spalatul pe fata de 2 ori pe zi cu sapun cu sulf, de la farmacie, ajuta si el.

Răspuns utilizator avertizat
| ursuletzpufos a răspuns:

Cred ca pot sa te ajut. incearca cu zeama de lamaie sau cu frunze de aloe verra storci gelul dinautru sin il pui pe fata pe timpul noptii sau poti si ziua apoi te clatesti cu apa caduta si sapun (Dove) este foarte bun. sper ca team ajuta. bafta!:*

| cena2 explică (pentru ursuletzpufos):

MERSI mult! am sa incerc.