| cosmin655 a întrebat:

Am un prieten care are iphone 5, dar spune ca nu ii place si vrea un s3 deoarece el e invatat cu sistemul android.Fratele meu are s3 dar nu stie daca sa-l dea sau nu.Ce ziceti...se merita sa dai un s3 pe iphone 5(amandoua sunt aproape noi, si nu vrea diferenta)dar trebuie sa ii dea raspunzul azi si nu stie ce sa faca(S3 din cate am inteles e mai bun ca iphone-ul 5).Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| ionuteww a răspuns:

Nnuuuuuuu din propria experienta

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Sa-si tina S3-ul.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu se merita. iPhone 5 e de 2 ori mai scump decât s3

| Liiiax99 a răspuns:

Eu zic ca fratele tau ar trebui sa isi pastreze telefonul fiindca S3 are optiuni mai multe decat Iphone5.

| bunicisibuni a răspuns:

Nu da s3

| D3letrix a răspuns:

Nu.Nu se merita sa dai un S pentru Iphone happy

| Creeper2000 a răspuns:

Daca fratele tau e obisnuit cu S3-ul, ii plac telefoanele complexe si este creativ, zic sa il pastreze. Daca ii plac telefoanele usor de folosit, care se strica greu, si se gasesc mai multe accesorii zic sa dea S3-ul pentru iphone.