| Popa_Eduard_1994 a întrebat:

Un prieten foarte bun are o obsesie cu filmele si jocurile horror si deja are tot felul de viziuni.Ieri a intrat in partea intunecata a internetului (aia foarte horror) el traieste la 2 case distanta.Si astazi a disparut. Oare sa aiba vreo legatura cu bpsesia lui?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e aia opsesie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG. Deep Web will consume us all!

| BadAngel3 a răspuns:

Ce e aia,, partea intunecata a internetului,,?

| blAster85 a răspuns (pentru BadAngel3):

E partea ascunsa de utilizatorii obisnuiti,pe partea intunecata poti cumpare ce vrei de exemplu, arme droguri de mare risk, femei copi, poti ordona crime, etc.instaleaza-ti TOR. daca vrei sa navighezi pe acolo.

| Robi1444 a răspuns (pentru BadAngel3):

Cred ca se refere la "deep web"

| BadAngel3 a răspuns (pentru blAster85):

Mersi :3

| blAster85 a răspuns (pentru BadAngel3):

Cresti marehappy

| Blackrose4 a răspuns:

Cum adică "parte întunecată a internetului"? Şi cum să dispară? Nu-l găsesc părinții/rudele sau ce?

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

Alt ratat care crede ca deep web e adevarat...crede-ma am urmat toti pasii de rahat cu tor si tot multe site uri di trebuie acelea nu mergeau sau erau fake-uri de rahat mare chestie ii placeau creepypasta-urile ce esti asa *** mergi pana la el si vezi ca e tot acolo unde era si ultima oara cand l-ai vazut copil prost. apropo obsesie nu opsesie agramatule nu ma cred protectorul gramaticii romane dar cand vad ca.catul pe care il spui.

| Costinel_Badea_1995 a răspuns:

Nu cred. Si cum adica a disparut nul mai gasesc parinti si au anuntat politia? Nu crede 100% ca are legatura cu ce a cautat el pe internet poate a intalnit persoane necunoscute si aceia lau convins sa vina la ei etc.

| Cosmy003 a răspuns:

Cu siguranta are...