| Samariteanul a întrebat:

Un site de conversatie in franceza stie careva?(pentru consolidarea limbii)

Răspuns Câştigător
| Samariteanul explică (pentru N0xEterniS):

Multumesc mult.Mai,eu as vorbi cu tine(in privat) insa eu nu am prea mult timp din cauza scolii si na, voi putea vorbi in anumite zile.Nu stiu daca vei putea si tu, insa daca vrei ne-am putea face un program big grin (daca esti de acord spune-mi si-ti trimit in privat mesaj)

| N0xEterniS a răspuns (pentru Samariteanul):

Sigur, trimite cand vrei. Raspund cand intru happy

| Samariteanul explică (pentru N0xEterniS):

Diseara iti raspund in franceza.Scuza-ma dar inca sunt a ziua baiatului.