| Gusticel a întrebat:

Un user mi-a scris "mori", i-am raportat raspunsul si nu a fost sters.

I-am dat raspuns cu "mori" si mie mi-a fost sters raspunsul!

Cum vine asta? Pe mine pot sa ma injure toti si nu li se sterg comentariile, dar mie da?! TPU! TPU! Vreau un raspuns! Care e logica?!

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Cine te-a suparat ca ii cert eu, pai cum sa se ia de tine asa aiurea.

In alta ordine de idei, site-ul asta are fel si fel de politici, nu te astepta sa se faca plata cu aceeasi unitate de masura, nu-ti bate capul, ignora-i daca te injura, n-are sens sa te pui la mintea neandertalului

10 răspunsuri:
| Gusticel explică:

Mai e si sambata! Parca sambata si duminica aveau liber de la "munca".

| Gusticel explică:

Cum vine asta, pe mine ma injura toti si ii raportez si nu patesc nimic, dar mi-e mi se sterg toate alea fara motiv!

| UnDiavol a răspuns:

Nu mai pune la suflet nici la inima

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai te-a injurat? :/
Iar tu daca i-ai scris asa, se considera "razbunare", poate ceva mai grav ca fapta in sine happy

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Gusticel):

Din cate vad, te consideri persecutat(a) de mai multi indivizi. Deci ar trebui sa te intrebi ce are lumea cu tine, ca nu esti injurat(a) random, fiind usa de biserica.

| Gusticel explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Unu s-a luat de mine din simplul fapt ca am scris un cuvant in engleza. Tinand cont ca individul ala efectiv nu exista pentru mine, si nu am interactionat cu el vreodata, sa vina sa comenteze la mine din senin si sa ma insulte, nu e normal.

| Gusticel explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Primesc injuraturi si insulte random. Cat se poate de random. Greu de crezut dar chiar asa e.

| Gusticel explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Imagineaza-ti ca vine un bou la tine si incepe sa te insulte pentru ca ai scris "random" in loc de "la intamplare". Ei bine, asta am patit eu.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Gusticel):

Ok, ala e unul. Dar ai inceput in intrebarea ta legata de limba engleza sa ii ataci pe toti oamenii care nu stiu sa vorbeasca romgleza.
Primul a fost cum a fost, dar celorlalti oameni care te-au injurat le-ai dat motive sa te creada arogant(a) si sa se simta atacati. Asa ca s-au aparat cum au putut: injurandu-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În caz ca nu știai sunt mulți copii pe aici, asa ca uneori trebuie sa treci peste și sa nu iei orice răspuns în considerare, de asemenea trolii la greu care se plictisesc, o ajuns rău aceasta platforma.