| Stroe_Roberta_1996 a întrebat:

Una ziua! De câte luni bune eu si soțul meu lucram la un bebe! Dar nimic sad! Cm trebuie sa Îmi vina peste 9 zile, dar ieri am avut o scurgere maronie ușor rosiatica. Ma puteți ajuta cu o părere? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ingineri talentați laughing Uite legile lui Murphy, alea care nu vor copii rămân însărcinate și de la primul act iar alea care vor, nimic. Mai încercați sau consultați un medic.

| Ursache_Elena_1987 a răspuns:

Buna roberta da cred ca este.o. posibilitate de a fi însărcinată bafta