| anonim_4396 a întrebat:

Unde a disparut Corbulalbrosu? Sau el este Floarea soarelui? Ca am vazut ca a disparut demult de pe TPU cor bul, stie cineva motivul disparitiei lui? Sau este activ dar sub alt nume?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Nu cred, celalalt user este o doamna, am văzut și eu postările ei, scrie în alt stil plus ca a dat și detalii despre dansa dacă nu ma înșel. Îmi amintesc ca odată am vorbit și eu cu dansul în privat pentru o problema. Desi nu stau prea mult timp pe TPU am observat disparatia dansului.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai dreptate, si-a facut alt cont de user si acum este floareasoarelui26

| Elena9328 a răspuns:

S a insurat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o decedat, sau sa lăsat de TPU.
E o pierdere oricum pentru aceasta platforma.
Floareasoarelui26 este o tipa ce o studiat Psihiatria, el ginecologia! Sunt 2 ramuri diferite!

Cam multe greșeli gramaticale, dar e bine ca ești preocupat de situația unei persoane, el dădea cele mai bune și calitative răspunsuri la categoria dragoste și sex.
Și eu am pus de 2 ori aceeași întrebare legata de acest user și nimeni nu o dat un răspuns concret legat de ce s-ar fi întâmplat cu el.
Cu mine o avut ultima conversație, mi-o dat feed-back la un răspuns greșit de al meu, ma corectat pe bune dreptate, apoi după ora 00:00 nu o mai întrat deloc pe TPU!
Dar și un alt user de altfel "a dispărut" după ce tot mentiona de pastile, dozaj și sinucidere, nu o mai întrat pe TPU de la ultima sa întrebare care avea o conotație macabra, adica,, subtil ne-o transmis ca o va face, ca își va încheia viata, deja luase o cantitate mare de pastile înainte de a posta acea întrebare lugubra.
Sa speram ca e ok omul, adică ambii useri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durează o veșnicie pana se modifica un răspuns, Damn it laughing

| dragodana a răspuns:

Salut!
Acum ca ma gandesc, ai dreptate.Nu l-am mai vazut pe aici.
Mi-ar pare rau sa fi murit.De batranete. Vorbesc serios.In timp ce 90% din useri sunt pre-adolescenti si adolescenti, uite ca el era diferit.Stiu ca varsta lui incepea cu 7, deci...
Daca afli ceva, let us know.

| Den1sa a răspuns:

Ar putea fi, dar nu inteleg de ce te intereseaza atât de mult disparitia luilaughing

| Amely21 a răspuns:

Nu știu...