| anonim_4396 a întrebat:

Unde a disparut unul din cei mai activi si veseli useri?(NOname)? http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz i se simte lipsa:| stie cineva ceva despre ea?:(

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Buna tuturor!
@Ilove, mersi pentru grija, atentia ta! big hug Este un sentiment foarte placut, cand afli, ca cineva s-a gandit la tine.
Eu am fost plecata in vacanta, care din 2 saptamani a trebuit sa se trasforme in 2 luni, si in tot acest timp n-am avut deloc acces la internet. Asa se si explica desparitia mea brusca (unii erau la curent cu plecarea mea). Sunt bine, sanatoasa si m-am intors cu forte proaspete. Ma bucur, ca sunt din nou printre voi. whew! Mi-a fost un dor! big grin

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da crying
si eu am observat. ceva a determinat-o cu siguranta, sa ne paraseasca.tocmai ea, care era asa de activa... broken heart
off :-

| CARMENCITA a răspuns:

Trimite-i un mesaj privat si vezi daca-ti raspunde.

| Mjdolhfi a răspuns:

Sa stii ca asta ma intrebam si eu. Dupa ce a devenit expert nu am mai vazut-o raspunzand la intrebari. Ii poti trimite un mesaj sa vezi daca iti raspunde.

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Mister elucidatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E la scoala, sau tu nu stii ce inseamna aia? gata cu TPU mai pune mana si pe carte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@IRINEL89- nu comentez, nu imi place sa ma intru in conflictewinking. @CARMENCITA- poti sa te uiti pe profilul ei, nu a mai intrat de pe 23 augustwinking