| Florentin90 a întrebat:

Unde as putea gasi si eu un magazin unde se vand produse jordan?

3 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Salutare intra pe okazii.ro gasesti acolo.bafta tot binele din lume

| Florentin90 explică (pentru iubaretulcata):

Inafara de ocazii.Ca am cumparat de acolo si mi-am luat teapa, sunt si seriosi, sunt si neseriosi.asa ca decat sa ma complic mai bine nu.de altundeva te rog daca stii?

| iubaretulcata a răspuns (pentru Florentin90):

La valori mari eu primesc colete numai prin verificarea coletului ...iti recomand si tie sa nu mai ei teapa.stima