| anonim_4396 a întrebat:

Unde ati alege sa locuiti, presupunand (prin absurd) ca aveti doar doua optiuni: In Iran sau in Coreea de Nord?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca exista metode de sinucidere mai putin...invazive!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Iran, prefer sa traiesc zilnic in pericolul de a fi omorat decat sa traiesc spalat pe creieri cum traiesc coreeenii

| sabin89 a răspuns (pentru suntserios):

Si noi ne mai plangem uneori ca ce rau e in Romania...

| suntserios a răspuns (pentru sabin89):

E boala romanilor, sa ne comparam mereu cu altii...

| T0T a răspuns:

Coreea de nord.

| SkyPilot a răspuns (pentru T0T):

Pentru ca in raspunsul tau nu l-ai laudat pe iubitul conducator, ti se retine bobul zilnic de orez pe o saptamana!

| SkyPilot a răspuns:

Iran, categoric. Nu este asa de rau cum ni se prezinta pe stiri.

| sabin89 a răspuns (pentru SkyPilot):

Care limba crezi ca s-ar invata mai usor/greu dintre cele doua?

| SkyPilot a răspuns (pentru sabin89):

Pentru noi, coreeana este mai dificila. E alt mod de gandire.

Răspuns utilizator avertizat
| Diavolcata a răspuns:

Coreea de nord, din cate aud si vad Iran este foarte "periculoasa".

| myhaela99 a răspuns:

Iran, categoric

| sabin89 a răspuns (pentru myhaela99):

De ce in Iran? Acolo femeile sunt discriminate. In Coreea de Nord mijloacele de productie si toate bogatiile tarii sunt bun al intregului popor. In plus, la conducere se afla, ghici cine, cel mai iubit fiu al poporului. Just imagine! happy