| anonim_4396 a întrebat:

Unde credeți ca merita sa te angajezi la început, barman, muncitor necalificat in constructii sau prin depozite?
Nu am experiența.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără experiență - barman? puțin probabil. În construcții, da

| SG1995 a răspuns:

În depozit.

| mentholinks a răspuns:

Dintre ce ai enumerat eu as alege barman sau ajutor de barman sau ceva pe la restaurante, baruri, fast-fooduri. In constructii si depozite e foarte greu si daca nu esti din ala obisnuit de mic cu multa munca sunt sanse mari sa nu faci fata.