| RamiRo a întrebat:

Unde faceti revelionu si cine cunoaste prin Constanta niste oferte de revelion? Sunt in cautare nu stiu unde sa fac revelionu

2 răspunsuri:
| Maria9Maria a răspuns:

Buna. Sunt atatea restaurante pe aici prin Constanta unde se organizeaza revelionul ( Nu vreau sa le fac reclama, ca nu e bine ). Cauta si ai sa gasesti! Eu il fac acasa este cel mai bine. Distractie placuta daca ai sa-ti gasesti o oferta buna ca sa-ti petreci revelionul.

| Giuse6969 a răspuns:

Am primit un newsletter de la www.holidaycheck24.ro cu destul de multe oferte de revelion 2011. Poate gasesti acolo ceva ce iti place.