| MiraBurgertung a întrebat:

Unde găsesc acum oua kinder dacă mai vine iar stare de urgență?
Dar jucării?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In hypermarketuri sigur: Kauflant, Auchan, Carrefour. Dar si un supermarketuri ca: Profi, Market, etc.

| Simpatic a răspuns:

Tara o arde pe comedie, unii mor altii se gandesc la oua kinder

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face griji. Daca e sa revenim la starea de urgenta, supermaketurile vor ramane deschise si oricum lumea o sa se ingramadeasca la drojdie si hartie igienica, nu la oua kinder. laughing

| Byb2001 a răspuns:

Ia ti rezerve