| Pinkyyy;x a întrebat:

Unde gasesc si eu un film/clip despre viata amfibienilor? va rog mult:* sa m ajutati, am un proiect de facu la biologie si imi trebuie ca sa il pun pe stic.si as vrea si eu un filmulet dar sa dureze mai mult.imi spuneti si mie va rog de unde as putea sa iau sau cum sa fac?:-s imi trebuie vreun program? va rogg mult

Răspuns Câştigător
| ~AleXa~ a răspuns:

Http://www.scientia.ro/......lui-4.html

vezi mai jos un clip despre viata amifibienilor... :x :D :)

fundita?

1 răspuns:
| ralucagld a răspuns:

Cauta pe google filmulet sau imagini. iar daca vrei sa le asamblezi iti recomand proshow gold :) il gasesti pe www.softpedia.com

http://www.softpedia.com/dyn-search. php? search_term=proshow+gold&x=0&y=0

succes