| anonim_4396 a întrebat:

Unde incepe libertatea mea si unde se termina libertatea "ta"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Libertatea mea tine atata cat tine si bunul simt, a ta probabil ca nu se opreste din alergare.

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

In spatiul dintre noi. Daca suntem asa de apropiati incat ne confundam limitele, e ceva in neregula. Intre tine si mine, indiferent ce relatie este, este nevoie de un spatiu, pentru a avea loc sa respiram, sa crestem, sa ne extindem etc.

| lia a răspuns:

Libertatea ta incepe acolo unde iti permit eu, avand in vedere ca intre "noi" exista o relatie. Limitele, in orice tip de relatie, le stabilesc persoanele implicate.

| DeeVee a răspuns:

Hmmm...thinking
A ta la 18 ani
Si mea ca la oricare alt om (care nu e detinutlaughing ) atunci cand moare...

Daca te referi la altceva te rog sa precizezi pentru ca sunt sigura ca nu am inteles intrebarea...laughing

Baby.ShiNe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Libertatea ta începe din clipa de când te-ai născut, iar libertatea mea se termină când te-am cunoscut pe tine, deoarece avem o singură libertate amândoi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intai trebuie sa definesti libertatea, insasi definitia ei iti da limitele.