| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot confirma stergerea contului? Acest mesaj l-am primit acum cateva zile... nu stiu unde pot sa mai scriu un mesaj deci va rog petreceti 5 minute pentru a imi da un raspuns bun! Buna, SweetGril, Am primit mesajul tau si ne-a intristat decizia de a pleca din comunitate si ne-ar placea sa te razgandesti. Ce s-a intamplat de iti doresti sa ne parasesti? Spune te rog, ce te-a determinat sa faci acest gest si te asigur ca vom incerca sa remediem situatia, astfel incat lucrurile sa fie mai pe placul tau. Odata cu stergerea contului intrebarile si raspunsurile date pana acum, vor aparea ca si cum ar fi puse de un utilizator anonim, pentru a fi fair cu cei care ti-au raspuns la intrebari. Un motiv in plus este acela ca raspunsurile date in cadrul comunitatii pot construi o educatie pentru fiecare din noi. Astfel implicarea si loialitatea sa fie apreciate cu adevarat si nu sa constituie doar niste lucruri trecatoare. Insa, ne-ar placea sa ramai alaturi de noi in continuare si sa te bucuri de tot ce vom avea de oferit. Apelam la bunavointa ta de a da mai multe detalii si asteptam raspunsul tau. O zi frumoasa, Cristina, TPU.ro

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poți trimite mesajul pe adresa de mail: contact@tpu.ro

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Dra neaparat trebuie sa trimit mesaj pe yahoo? Sau adresa este de altceva?

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Poți să trimiți și la Contact http://www.tpu.ro/contact - este același lucru.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Dar de la acest mesaj de la contact am primit acest mesaj de mia sus...cate mesaje s amai trimit? Vreau sa imi sterg adresa si nu reusesc!

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

În mod normal, o singură confirmare ar trebui să fie de ajuns.