| denistttt a întrebat:

Sal am si eu o mica problema cu GTA San Andreas Multiplayer deci cand intru in sa-mp dau pe un server mi se deschide jocu dar apare pe ecran alb si apoi aparea aia cu new game la care in multiplayer nu aparea si apoi imi iese din joc si apare o chesti in care scrie niste chesti acolo, care ma ajuta dau funda normal.

Răspuns Câştigător
| Biank_7620 a răspuns:

Pai...instaleaza din nou sa-mp... daca tat asa iti face eu ar zice sa faci si la fel cu "GTA"

Bafta happy