| Iulika1998 a întrebat:

Unde pot sa gasesc poze cu justin bieber din 2011 noi?(funda)

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Nu cauta ca ti se sparge ecranu', o sa iei virusi si o sa ti se buleasca placa de baza.Mie mi s'au intamplat toate astea numai cand m-am uitat la avatarul tau

5 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Ce-ai zice sa scrii pe google poze justin bieber 2011?

| birdie14 a răspuns:

Este chiar atât de greu să dai un search pe Google Images cu Justin Bieber 2011?!
Nu pot să înţeleg de ce puneţi întrebări inutile, la care poţi găsi răspunsul doar dând un click...
Baftă.

| ArcticMonkey a răspuns:

Uau...surprinzatorlaughing
cum de mi'ai dat mie funda? :-s

| spike625 a răspuns:

Unde nu? apare peste tot ciudatul asta.

| Iulika1998 explică:

Pai ganditi-va putin mai puneam eu intebarea asta daca gaseam poze pe google nu gasesti imagini noi gasesti una 2 din ianuarie februarie