| Madutzza98 a întrebat:

Unde pot vedea din ce data mi-am facut contul de facebook?

Funda + vot :* ♥♥

2 răspunsuri:
| xSaB10 a răspuns:

Păăăi, dedesubt de rotița de unde dai „logout" scrie „nascută" dai pe acel cuvânt și după câteva secunde iți apare data nașterii și puțin mai sus iți apare și anul. (Nu sunt sigură dacă ăsta e răspunsul.) Enjoy!

| tzetze2582 a răspuns:

Intri pe profilul tau si invarti de roticica in jos, sau in dreapta langa poza de coperta iti apare niste ani si dai pe primul an (2010 sau 2009 care este acolo) apoi daca mai vrei dai tot in jos.