| Ramonaaaa a întrebat:

Unde se afiseaza rezultatele la evaluarea nationala in Bucuresti?straight face
Am cautat peste tot si nu gasesc...
Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Incearca pe www.edu.ro...

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa explică:

@NoBravery am fost la scoala si stiu ce rezultate am obtinut la examene.Pur si simplu, sunt curioasa sa vad ce note au luat si ceilalti happy.

| Ramonaaaa explică:

@NoBravery mersi pentru informatii happy.

| SameMistake a răspuns:

Oameni buni, toţi care puneţi întrebări de genul: Când apar rezultatele şi pe ce site? şi toate asemănătoare, în primul rând nu înţeleg de ce nu v- aţi dus la şcoală să le vedeţi, doar era interesul vostru, iar în al doilea rând, staţi calmi, în această noapte se vor afişa pe edu.ro pentru toţi elevii din ţara media 5-8, media evaluării naţionale şi media de admitere, adică clasamentul fiecărui elev in funcţie de medie! Mai aveţi puţintică răbdare daca vreţi sa aflaţi ce notă au luat x şi y!
Succes tuturor şi o zi plăcuta în continuare!

| SameMistake a răspuns:

@Ramona
Nu iti reprosam nimic, te inteleg ca vrei sa aflii rezultatele celorlalti, toti vrem, eu ti-am spus insa ce stiu eu. Verisoarei mele i s-a spus la scoala ca astazi ar fi trebuit deja sa apara pe http://www.admitere.edu.ro/2011/. Dar am vazut ca inca nu au aparut! Probabil va mai dura ceva timp, dar cand se vor afisa, acolo se vor afisa. Uite-te la celelalte admiteri(2010, 2009. ) sa vezi cum o sa apara. Mai intai (zilele acestea) ar trebui sa apara Ierarhia la nivel judeţean/ a municipiului Bucureşti. Si abia ce 13 iulie repartizarea computerizata.
Sper ca ti-am putut fi de folos intr-un fel sau altul! Succes!