| Pinkyyy;x a întrebat:

Unde se mai fac piercinguri acum? Voi unde aveti?:d As vrea sa imi fac unul un >buric:" love struck

2 răspunsuri:
| Pinkyyy;x explică:

Ok si eu am 2 in urechea stanga si unu in dreapta si as vrea sa imi fac in buriiicc blushing.

| psiko a răspuns:

Eu am avut in buza de jos, in limba am avut 2 si in sfarcuri, apoi in ureche am un flash. acum se poarta din astea la spranceana sau buric(daca esti fata). totusi, vreau sa imi dau in nas un pierce sau in gura chiar dinainte de dinti happy. pot sa te duci la un salon sa le faca, e cel mai bine acolo.