| Kaonashii a întrebat:

Unde se organizeaza cele mai frumoase targuri de Craciun din Romania?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Nici mie nu mi-ar fi trecut prin cap. Mi-am propus sa dau o fuga anul asta pana acolo sa vad minunea...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru mine e Sibiu. Restul nu conteaza.

| sierra1 a răspuns:

Toate orașele se rup in figuri să fie cele mai tari gazde de târguri de sărbători așa că fiecare orășan va spune că al lui e cel-mai-cel!

... și totuși Bucureștiul

| Holiday a răspuns:

Votul popular zice ca anul trecut, dar si anul asta ar fi cel mai frumos la...Craiova.

| Kaonashii explică (pentru Holiday):

Ultimul oras la care m-as fi gandit

| Holiday a răspuns (pentru Kaonashii):

Nici mie nu mi-ar fi trecut prin cap. Mi-am propus sa dau o fuga anul asta pana acolo sa vad minunea...