| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Unde te-ai distrat cel mai bine?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La ultima ediţie Rock'n'Iaşi Outdoor care chiar s-a ţinut, cea la care a venit furtuna şi-a stricat tot a doua zi.
Trupe multe de metal, alcool, cort, mai mult metal şi mai mult alcool. Ce poţi să ceri mai mult?
Oricum, îmi amintesc cu drag şi de un festival ucrainesc dar tot la noi e mai bine.
M-aş fi distrat dacă ajungeam la Brutal Assault (Cehia) anul ăsta dar deh... nu e bani.
Încă visez la Wacken.
Salut!

| JustMe a răspuns:

La mare cu colegiilove struck

| matadoru a răspuns:

In vacanta pe care am petrecut-o in 2007 cu parinti in Marmaris, Turcia. A fost de vis, sper sa mai mergem si altadata!

| Cretaker a răspuns:

Pe TPU aseara.

| Cathy_5203 a răspuns:

La plaja sau la restaurant cu familia

| kitty223 a răspuns:

In excursie cu mai multe clase la cabana Fantanele, de pe Ceahlau... Cea mai penala excursie, bataie cu apa, pasta de dinti... Super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alaturi de prieteni. Oriunde.

| AleeeM a răspuns:

Cu niste prieteni voluntari intr-o noapte cand am iesit pe geam si am evadat dintr-o tabara pentru un moment al voluntarilor fara copii rolling on the floor