| anonim_4396 a întrebat:

cum v ati distrat aseară?

Răspuns Câştigător
| Purplegirl101 a răspuns:

Am fost la Iullius Mall Suceava, am băut vin fiert si am văzut artificiile spectaculoase! A fost cea mai tare noapte :-D

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel, muzica, sampanie, sampanie, sampanie, mancare, sampanie, sampanie, muzica, sampanie, 3 ore de somn, servici, opel, sampanie... Prezent laughing

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Am stat acasa, la televizor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum am putut.

| Iunix a răspuns:

Nu m-am distrat.

| dragodana a răspuns:

Salut! Cel mai misto revelion.Am dansat, ras, mancat, baut.Ca la local cu prietenii.

| FoundYouLover a răspuns:

Am fost eu, cu mine si cu persoana mea, iubitul meu si niste doze de bere plus sticla de sampanie care ne-au tinut companie acasa ca sa nu ne simtim singuri.

Răspuns utilizator avertizat
| jasmin1rose a răspuns:

Foarte simplu. Artificii, sampanie si Carla's Dreams. Am banuit ca vor canta si am asteptat sa-i ascult. laughing A fost o seara buna.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns (pentru jasmin1rose):

A fost o seara la fel ca tine, buna laughing

| Carla77 a răspuns:

Am fost la Disney Land in Orlando

| marta3004 a răspuns:

Pe net, inclusiv pe TPU citind intebari despre cum se distreaza fiecare. Distractie maxima adica.