| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Unghiile se pot mai sterge si cu alt ceva din afara de acetona?

Răspuns Câştigător
| Stefanaaa a răspuns:

Da. Si nu este indicat sa folosesti acetona. Foloseste dizolvant de unghii. E mai sanatos. Si eu mai folosesc si ulei pentru cuticule. Este folositor si iti indeparteaza cuticulele mari plus ca iti face unghiile unghiile mai ****rnice si stralucitoare. Nici nu este scump.batting eyelashes.

4 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Da.
cu perie de sarma.
am glumit.
sincer nu stiu.
mi se terminase si mie acetona si nu am avut cu ce sa sterg unghiile.
sunt curioasa.
pop

| AlexBitza a răspuns:

Cu diluant sau cu benzina dar miroase urat. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede ma am incercat si nu am putut dar intr-o zi nu aveam acetona si am incercat cu dezinfectana si a mers asa si asa dar conteaza ca a mers dar acetona nu se compara

| strumfytza a răspuns:

Cu tiner...benzina.dezinfectant...