| carmen_4289 a întrebat:

Unu mi-a furat contul metin2 ro si aveam iteme bune;(( :costume de ninja de lvl1-34 toate +4 cu pietre argint+4 cutit scurt+4 tot cu pietre 113k (yang)
intrebarea mea ar fi: supporteri imi pot d-a itemele la loc?;((;(( cu stiu ce sa ma fac;(( ajutati-ma

5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Reclamă la poliție!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era praf contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era gol si mie mi la spart un de lv 76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

! NU! iti vor da nimica, deoarece contul este responsabilitatea ta. Daca tu dai contul altora este 100% vina ta, asa ca data viitoarea ai grija mai mare big grin

Si e gresit spus "ITEME BUNE". Cu 113k n-ai ce face, cutitele poti sa le vinzi la Trade Vendor, iar Armurile +4 nu au pietre+4tongue
Daca erau iteme+9 +8 mai ziceam. In concluzie nu mai ai decat 2 variante:
1. Lasa-telaughing
2.Incepe din nou tongue

QATC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in valea orcilor la poarta castelului ori care si de acolo vei vedea mult noroc