| anonima_4990 a întrebat:

Urgent... dati-mi un site unde o pot scrie o problema de mate si sa mi-o rezolve dau fundita

5 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Aici

| anonima_4990 explică:

Mda...acici nici nu mi se aproba...
si nimeni de aici no sa se puna sa fac o problema de mate...de aia imi trebuie un site unde se rezolvahee hee

| anonima_4990 explică:

Era un site...:d dar nu mai il stiu

| Alex_7297 a răspuns:

Nu există un asemenea site, da' dacă vrei poţi să te duci la librărie şi să ceri un stilou căruia îi dictezi şi scrie singur, cu tot cu rezolvări, tu îi dai doar enunţu'. Sigur găseşti. Da' cât mai repede să nu se vândă toată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un caiet de mate si-un pix, si-ai sa vezi ce frumos iese rezolvarea. Uite aici lectii si teste: www.didactic.ro