| KellyGreen a întrebat:

URGENT! DAU FUNDA!
Buna! Vreau sa imi fac cont pe lady popular dar nu reusesc sa il fac.Cand am terminat de scris tot si dau "inregistreaza acum" mereu la "user"imi apare "Username taken" sau "Va rugam introduceti un user. Min 3 caractere Max 30 caractere". Va rog mult ajutati-ma! Dati-mi un model de inregistrare cu orice fel de parola sau email si mai ales dati-mi un user pe care credeti ca il pot folosi. Vreu ca userul sa contina numele Brittany.

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Buna, daca vrei trimite-mi un mesaj privat cu email-ul tau, cu user-ul care vrei sa il pui, parola care vrei s-o pui, denumirea domnisoarei si toate detaliile de acolo si iti fac eu cont.

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Scuze dar nu stiu si eu as vrea sa aflu pentru ca sunt in aceeasi situatie ca tinesad:d

| lory701 a răspuns:

Cine vrea il ajutik eup...happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti merge inseamna ca trebuie sa dai alt nume pentru ca acel nume exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna userul este luat adica trebuie sa iti pai alt user ca asa imi facea si mie fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi cu inceputul {iti du un exemplu}: user:alina_brittany.parola:brittany.email:alina_brittany@yahoo.com.cod promotional:5555 si de mai incolo te descurci