| lolyy a întrebat:

maine este ziua mamei mele... nu este in tara dar as vrea sa-i fac cadou un clip video cu poze, scris, muzica pe fundal :d dar nu prea stiu ce sa-i scriu, si nici ce melodie sa pun. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut

Flimuletul ca filmulet, pune-i o melodie despre mama, gasesti destule, iar pozele sa fie cu ea, sau cu familia voastra.
Dar cel mai bine si mai bine, e sa vorbesti cu ea, si sa-i urezi ceva din inima, chiar daca e simplu. Pentru ea, sa-ti auda vocea si sa stie ca o iubesti, face cat 3 catralioane de filmulete facute fain.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://www.youtube.com/watch?v=e54b7nKC8CI
Nu ştiu dacă îţi place, e doar o idee.
Te pup!