| MariaMarya85 a întrebat:

Urgent! Va rog va implor ajutati-ma! Mi-am pierdut penarul de la scoala si nu mai stiu ce sa ma fac.
Va rog fara batai de joc, este o treaba serioasa. Ganditi-va daca ati fi fost in locul meu! Dati-mi un sfat... Va implor?!
Fundoi daca as stii cum si vot!
MULTUMESC DIN SUFLET

10 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai daca aveai chestii valroase ca stiloul sau compasul eu zic sa il cauti bine pe acasa, poate l-ai pus intr-un loc anume si nu il mai poti gasi din cauza dezordinii.
Daca l-ai pierdut, nu te intrista, e doar un penar.

| MariaMarya85 explică (pentru LonelyLoner92):

Cred ca l-am uitat la scoala...

| pana21 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Crezi? WoW cum de nu m-am gandit la asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mi-aș fi pierdut penarul aș fi mers la magazin și aș fi cumpărat altul, lol. Însă, pentru că „este o treabă serioasă" aș fi început să bocesc, apoi aș fi intrat pe TPU. Apoi mi-aș fi dat seama cât de mare e pierderea de fapt: pixul roz cu sclipici era acolo crying

| MariaMarya85 explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce iti bati joc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Ok, ok, pe tine chiar te-a afectat asta, scuze. N-ai ce să faci. Te duci și iei altul, pana mea, doar n-o să apară din senin...sau poate da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine cauta in dulap si in banca.
Poti merge sa o intrebi si pe femeia de servici ca nu e nici o rusine.
Daca ai ore dupa amiaza sunt mari sanse sa il gasesti acolo.

| MariaMarya85 explică (pentru anonim_4396):

L-am gasit, si era pe banca.

| FrateleAndrei a răspuns:

Păi...dacă l-ai pierdut la şcoală întrebi pe toata lumea dacă la văzut.Sau poate ţi se joacă o farsă. Mult succes în găsirea penarului sad = happy

| MariaMarya85 explică:

Nici unul nu stiti sa ajutati, nu mi-ati fost de ajutor, doar sa caut? hm, ce sfaturi! Am gasit eu singura solutia. Sa imi iau niste instrumente de scris de acasa si sa le bag intr-o punguta. Totusi multumesc oricum ca ati incercat happy