| UnSimpluOmFericit a întrebat:

Urmezi vreo facultate momentan? Sau vreun curs? Ce iti doresti sa fi in viitor? Sau vrei sa muncesti sa fi angajat?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Urmez psihologie
Ce doresc? pai sunt la psihologie ca sa ma fac bucatar...

| RAY a răspuns:

Urmezi vreo facultate momentan? am facut facultatea deja, Sau vreun curs? as vrea de web desigen, Ce iti doresti sa fi in viitor? = tot cum sunt acum pfa, Sau vrei sa muncesti sa fi angajat? = vreau sa fiu pfa dar in alta tara

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Ce facultate ai facut bro?

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Facultatea de Automatică și Calculatoare

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Si nu ai ajuns sa lucrezi la o firma de IT?

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Sunt pfa man, tot in domeniul asta, reparati hardware, software

| SG1995 a răspuns:

Momentan sunt voluntar, si sper sa fiu angajat. Ideal sr fi sa fac o facultate, dar strarea materiala nu imi permite, poate pe viitor o sa fac un curs acreditat intr-uj domeniu care prezinta interes.

| Victor453 a răspuns:

Nu, dar voi face facultate de gastronomie
Prea multe imi doresc!))

Răspuns utilizator avertizat