| Mary Marry a întrebat:

V-ar plăcea sa aveți un frate-sora geaman/a? Daca da, de ce? Daca nu de Ce?

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Da, mi-ar placea. Pentru ca practic am gandi la fel, am face totul in acelasi fel, nu ne-am contrazice deloc si per total, am fi prietenii ideali. Cred ca ar fi perfect sa am un frate geaman, eu fiind fata.

| lc13cm3 a răspuns (pentru Rayyy):

Acum zici asa, dar daca ai avea un/o geaman/a ai face asta. Cel putin asa fac toii gemeni pe care ii stiu laughing, si gemenii au personalitati diferite, si gemenii pe care ii cunosc (ex gemenele de la mine din clasa) se contrazic mai mereu laughing. :3

| Bya132 a răspuns:

Buna, Mary!

Eu intotdeauna am vrut sa am o sora/frate, in special o sora geamana.Acum, de obicei, se spune ca daca ai o sora /frate geman/a, unul este bolnav.Lasa treaba asta!
Important e sa ne simtim bine impreuna, sa fim in aceeas clasa si sa vina un coleg la sora mea( X ) si sa spuna:,, Bia, tu esti? " rolling on the floor, ar fi super. :-P.
Cand eram mai mica, doream o sora, acum am mai crescut si imi doresc un frate.Cineva a zis ca neamu'meu e blestemat pe baietirolling on the floor)) ce prostie de... rolling on the floor ei bine, sa ma lase cu ale ei blestemerolling on the floor! Eu voi avea ( sper ) un frate, ori ce ar fi! love struck

| Biencush a răspuns:

Da, mi-ar placea foarte mult.pentru ca eu nu am frati si mi-am dorit mereu sa am cu cine sa-mi impart totul, de la lucruri la bucurii sau chiar suparari.Fratele geaman ar trebui sa fie cel mai bun prieten.nedespartit.

| elasexygagica a răspuns:

Niciodata, imi este f bine singura la parintzi love struck

| denisacosmina98 a răspuns:

Da, mi-ar plăcea tare mult deoarece aş face şi mai multe farse cunoscuţilor.hee hee

| EuCuTine a răspuns:

Da ar fi misto. De multe ori imi zice fam mea ca eu sunt unic in fam asta si ca daca as avea un frate ar sari in aer casa. Daca as avea un frate geaman as fi curios sa vad daca si el este asa de nebun laughing) si daca nu este sa pot sa dau vina pe el laughing)))

| dErEkk a răspuns:

Pai in primul rand mar confunda lumea daca ar fi baiat, nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta Romania in cel mai tensionat site intre tari si oameni ,ajuta Romania sa impuna respect!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| lc13cm3 a răspuns:

Da,foarte mult pentru ca sunt singura la parintii si mi s-ar parea amuzant/foarte interesant sa am pe cineva...ca mine laughing

| Maria0916 a răspuns:

Da mereu mi-am dorit sa am o sora geamana, iubitul meu are un frate geaman si asa bine se inteleg aman2, impart tot,isi spun toate secretele, mereu se ajuta unul pe celalalt, si toate fetele care umbla dupa ei umbla dupa aman2 nu doar dupa unul, doar ca dupa ce ajungi sa ii cunsoti te axezi dupa care iti plc mai mult, unul e mai cuminte celalalt e ft rebel.