| Mary505 a întrebat:

V-ar placea sa aveti mai multe joburi pe termen scurt sau sa aveti un singur job stabil?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Un job singur si stabil! Dupa ce te integrezi in colectiv, nu iti mai vine sa pleci de la un loc de munca.Am avut doar un singur contract cu durata determinat de 6 luni, e aiurea rau sa pleci dintr-un loc in altu+ ca nu da bine pentru viitori anagajatori, e un dezavantaj!

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu unul prefer sa ma confund cu o cariera. Sa fac din tot sufletul ceea ce fac, sa faca parte din cine sunt eu.

| darrio2007 a răspuns:

Unul stabil. Daca nu capeti ceva vechime intr-un loc nu esti vazut cu incredere.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Unul stabil.

| Aleqa a răspuns:

Un job stabil, pentru a avea timp si pentru familie/prieteni.

| Chαяtreux a răspuns:

Cine n-ar vrea un job stabil?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Un job stabil.

| Woodenpints91 a răspuns:

Mai multe job-uri scurte. La unul stabil m-aş plictisi să văd mereu aceleaşi feţe. Şi nu-mi place monotonia.

| Never4ever a răspuns:

Unul stabil.

| iuli29 a răspuns:

Unul singur pe o perioada cat mai amre de timp

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

Un job stabil happy.