| anonim_4396 a întrebat:

V-ar surade ideea ca toate sediile facultatilor de stat din Bucuresti sa fie desfiintate si sa fie mutate in Palatul Parlamentului, cladirea devenind cea mai mare universitate din lume ca si intindere?

2 răspunsuri:
| Piscotel a răspuns:

Si banii investiti in cladirile facultatilor, cum ramane cu ei? Ma gandesc numai la cladirea de pe Caderea Bastiliei a ASE ului, ce sa se faca acolo?
Si oricum nu cred ca ne-am intelege in acelasi loc toti, nu ne-am intelege deloc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,pentru ca se cheltuiesc multi bani pentru intretinerea palatului parlamentului, si doar o mica parte din el se foloseste