| anonim_4396 a întrebat:

V-aţi făcut prieteni pe acest site? (nu prieteni virtuali). Care sunt aceia? (username+link).

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna searahappy da am o utilizatoare care ma suna si vorbim cu drag atunci cand ma suna..nu dau nume ca nu e frumoswinking
O seara bunahappy

| eurynomus a răspuns:

Da! Pe tine

| scrisoarededragoste a răspuns (pentru eurynomus):

Nu îmi aduc aminte să ne fi cunoscut undeva. Sau tu eşti fantoma de la operă?

| eurynomus a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Fan Toma de la castelul bantuit de ganduri negre happy

| Cruciuliță a răspuns:

Ce are ma telefonul tau? Ce/i cu tiuitul ala? baga macar casuta vocala. Ai plecat? N/apai, drum fain si fii atenta la drum.

| floresdemayo a răspuns (pentru Cruciuliță):

N-are nimic. Doar ca a ramas fara credit, atat. Mersi de grijă.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Daca va iubiti, luati-va, ca sa nu mai consumati credite rolling on the floor

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha, ha, nu zău! Auzi la el! Va fi mai rău, crede-mă, se vor consuma bateriile, acumulatorii...si alte alea! Ce crezi că toti beneficiază de... Duracell, ca tine laughing?

| Cruciuliță a răspuns:

Ce are ma telefonul tau? Ce/i cu tiuitul ala? baga macar casuta vocala. Ai plecat? N/apai, drum fain si fii atenta la drum.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Adică, pe bune? În realitate? Nuuuu.
A, stai, am un amic, dar mi-a fost...coleg si prof in acelasi timp, însă nu l-am cunoscut pe site, ci in facultate!
Hei, chiar ma intreb dacă mai trăiește laughing
Sorry, nu deconspir nimic. Nu dau link-uri.

| Cruciuliță a răspuns (pentru floresdemayo):

Traiesc, amico, nebunico! Dar tu mai traiesti? Te vazusi ieri, cine era politaiul ala care/ti facea ochi dulci? Noul?

| floresdemayo a răspuns (pentru Cruciuliță):

Heeei! Ceau amigo! Ce polițai, mă?

| Cruciuliță a răspuns (pentru floresdemayo):

Politistul ala, imbracat in militist laughing laughing laughing!
Prinsa in fapt! Apropo, noul?

| floresdemayo a răspuns (pentru Cruciuliță):

Ce nebun poti fi...
De ce te-ar interesa?

| Cruciuliță a răspuns (pentru floresdemayo):

Deschizi adresa de email?

| floresdemayo a răspuns (pentru Cruciuliță):

Nuuuuuu! Nu vreau!