| Lorena_3032 a întrebat:

V-ati imbatat vreodata? Regretati?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da.nu

caramela
| caramela a răspuns:

Daaaa, eram in clasa a x-a si am chiulit de la ore, am plecat la o colega, am taiat o gaina, am facut friptura, am baut 2 pahare de vin...si inapoi la scoala ca aveam ore cu diriginta, valeu cata munca patriotica am facut de ne-a sarit capacele, numai sa nu ne scada nota la purtare, dar nu regret pentru ca acestea sunt amintiri placute de care imi aduc aminte cu drag si ne amuzam atat eu cat si sotu si copiihappy

| Emena a răspuns:

Da, m-am imbatat impreuna cu prietenele mele. Regret faptul ca parintii au aflat si ne-au pedepsit, dar nu regret ca ne-am imbatat, deoarece s-au intamplat multe faze amuzante, la care si parintii au ras.

| Broadband a răspuns:

Da si nu regret. ca maine trece viata si nici de imbatat nu ne-am imbatat ce dracu laughing sa facem de toate

| Paulla a răspuns:

Da, de multe ori.
Ultima data sambata asta.
Nu chiar, desi am inceput sa cantam colinde. Evident, eu nu le stiam, am inceput sa inventez, dar nimeni nu a realizat asta.

| Anonim_4466 a răspuns:

DA,m-am imbatat si da regret pentru ca am fost cu niste prieteni si cantam un cantec cu un fragment "Vine politia si ne ia..." si chiar a venit si nea luat.Ca era ora 1 noaptea si am tulburat linistea!