| Criticul a întrebat:

V-ati inselat vreodata in privinta prietenilor?

Răspuns Câştigător
| Maximus a răspuns:

Stii proverbul acela " Fereste-ma Doamne de prieteni, ca de dusmani am eu grija", si referitor la intrebarea ta da m-am inselat de multe ori in privinta "prietenilor buni", in care aveam incredere neconditionata. Dar asa sunt prietenii cand iti intra in suflet te loveste atunci cand crezi ca iti e mai bine!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai mereu. 2 prieteni adevarati am.Nici nu mai caut, nu imi trebuie mai multi. Ii am pe ei, ma am pe mine, am familia, ce mi-as putea dori mai mult?oh go on
Am luat teapa de multe ori cand eram mica si proasta(acum sunt inverssmug) dar m-am lecuit si am invatat sa selectez

| Flav a răspuns:

DA, dar m-am bucurat cand s-a intamplat, am zambit ca mi-am dat seama ce fel de oameni sunt la timpul potrivit. Si acum zambesc in continuare, fiindca am persoane pretioase langa mine, care nu cred ca ma vor putea dezamagi si viceversa.

| matchpoint a răspuns:

Salut, da m-am inselat o data si rau si de atunci suflu si in iaurt. mai bine unul si bun decat multi si ``prosti``. Pa

| paramore a răspuns:

Din pacate mereu

| nekane a răspuns:

Doar o data? De vreo 4-5 ori si inca nu m-am invatat minte! tot credula si naiva am ramas...

| katy19bv a răspuns:

Este bine mai degraba sa ai asteptari mai mici din partea prietenilor sa nu ai parte de dezamagiri. Cat despre mine... majoritatea "prietenilor" au interese. Si, da, m-am inselat in privinta multor persoane care la vremea aia ii consideram prieteni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut cine stie ce prieteni cand eram micuta(ma jucam cu un baiat de-o seama cu mine si o fata mai mare, dar asta in vacanta de vara), iar acum nu cred ca am patit asa ceva. Prin a 5-a mi-am facut o buna prietena pe care o am si acum, iar in a 6-a alta care, de asemenea, o am pana in prezent. M-au dezamagit de multe, multe ori, poate si eu pe ele, dar ce-as rezolva daca-as pune la suflet? Oamenii mai au zile rele, se mai inseala...In rest, ma inteleg bine cu toate cunostintele dar n-am pretentii de la ele.