| vreauTotulSauNimic a întrebat:

V-ati intalnit vreodata cu o vedeta? Daca da, cum s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Cu mai multe, dar nu am vorbit cu ele, nu prea m-a interesat.
Am văzut pe plajă[Copchilu' de aur rolling on the floor, mare vedetalaughing, Andreea Bălan etc.], în supermarket[vreo 3 actori, dar chiar nu îmi amintesc acum numele lor], în mall[Răduleasca, Zoli de la Sistem, Americanu' ca a jucat în ''La bloc''], în maşină[Loredana Groza] şi cred că şi pe alţii, dar nu mi-i amintesc acumthinking Pe aproape toţi pe care i-am zis i-am văzut vara asta.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu Laurentiu Dutadrooling
Arata si mai frumos de aproape.Pacat ca e insuratlaughing

| matadoru a răspuns:

Deci.am facut poze cu Treistariu(avea un concert la Tomis Mall in C-ta)Virgil Iantu(era si el prezent la meciul Romaniei), Chivu, Radoi, F.Petre,Lobont,Ogararu,Muresan,Mutu,Pantilimon(in timpul pregatirii de la Constanta inaintea meciului cu Franta) si am si autografe de la ei.De vazut l-am vazut pe Romica Tociu(de la Bingo Metropolis), Simona Sensual si Nelu Ploiesteanu.

| Christina a răspuns:

Simplu, 3SudEst, Sistem, Nicoleta Luciu (printre cei care au fost la zilele orasului si am facut poze cu ei). In vara asta, l-am vazut pe Puya(chiar imi doream foarte tare sa-l vad) si pe Guess Who. Iar pe Connect-r si Claudia (ex-Cream) i-am vazut la emisiunea "Aruncati din tren"(au fost la mine in oras ) :*

| Anduciu a răspuns:

Adi Minune, eram la trecerea de pietoni, iar el a trecut cu jeepanu' pe langa mine.

| foxi a răspuns:

Poate da, dar nu am dat importanta! Daca e vedeta ca si Magda Ciumac...mai bine nu o vad!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Da, cu Cristina Rus. Eram in masina la stop si in masina de langa mine era ea. Si l-am mai vzut pe Gutza in aeroport. (ce mai vedeta e si ala ...bleax!)

| StefanStyle94 a răspuns:

Am dat noroc cu Lobont pe cand juca la Rapid:->...Era prieten cu unchi-miu, care e comentator sportivbig grin...Numa' ca pe atunci eram micut si nu prea stiam cine elaughing

| Mihaela_1499 a răspuns:

Cu alea de la blaxy girl, pentru ca o colega e obsedata de rucsy si e si prietena cu ea si uite asa.
Cu drag, Diana.

| cristina10 a răspuns:

Laurentiu duta e unchiimiu