| anonim_4396 a întrebat:

V-ati intarnit vreodata cu cineva de pe TPU?

16 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu, nu mi-ar placea sa fiu " deconspirata".

| positivity a răspuns:

De ce aș face asta?
Niciodată nu poți avea încredere în niște oameni cunoscuți pe internet, oricât de prietenoși ar părea!

| darrio2007 a răspuns:

Niciodata.Poate ca am trecut pe langa cativa, mai ales ca pe TPU am intalnit persoane din orasul meu.

| mona a răspuns:

Nu

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, si nici nu cred că o să se intample prea curand.

| Mădă0611 a răspuns:

Poate toti ne-am intalnit cu cineva si n-am stiut. Pentru viitor, nu stiu, nu cred, eventual sa fiu sigura 100% ca e cine zice ca e si ca sa vreau sa intalnesc un strain trebuie sa fie cum vreau eu, cuminte, chiar daca e vorba doar de amicitie. big grin

| Mădă0611 a răspuns (pentru Mădă0611):

App, nu esti prea anonim.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți spune și așa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Haw

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ştiu, cred că da. Cine ştie, poate m-am plimbat vreodată pe-o stradă şi am trecut pe lângă vreun user fără ca eu să ştiu că respectiva persoană are cont pe TPU al cărei cont îl cunosc. M-am exprimat cam varză, ştiu.

| fadnox a răspuns:

Stiu o persoana care avea cont TPU pe care nu-l mai folosea de ceva timp; in rest, mai departe de facebook sau messenger -mai nimic, toti stau la distante destul de mari (macar stiu cum arata, cumva

| anonim_4396 explică (pentru fadnox):

Tu te-ai vazut man cu cineva o finta terestra

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

?

| Madayna a răspuns:

Nu

| contαbαndonαt a răspuns:

Nu incahappy, dar ar fi o pers. pentru care consider c-ar merita sa-mi las anonimatul la oparte.

| AFictionalReality a răspuns:

Adica ce probabilitate exista sa fi trecut pe langa o persoana cu un cont pe TPU? Una destul de mare...cred