| anonim_4396 a întrebat:

V-ati schimbat ceasul?laughing)

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inca nu am schimbat ora, ca am vreo 5 prin toata casa, plus la telefoane.Calculatorul si Tv s-au schimbat automat. Dar restul...inca mai asteapta.

| Malvina24 a răspuns:

Da! De dimineata am vazut ca la tv era ceasul 8 si la telefonul meu era 7...ma gandisem ca m-am trezit la 7(ca sunt mai vrenicutza) dar se pare ca nu... tot la 8 ma trezi!

| Barajag a răspuns:

Am schimbat limbile de la ceaslaughing

| Rukhsandra a răspuns:

Nu rolling on the floor
mai tarziu

lolita
| lolita a răspuns:

Culmea este ca nu am ceas in casa, cele de la telefon, calculator si televizor s-au schimbat automat.

| Ana a răspuns:

Ceasul merge inca bine big grin oriqum am schimbat ora de ieri ca sa nu uit laughing

| Pho3nix a răspuns:

Ceasul nu l-am schimbat. Am schimbat doar ora.tongue

| Aliyaa a răspuns:

Da mi am schimbat ceasulwinkingadica oralaughing

| DeeDee28 a răspuns:

Nu...inca il mai am pe cel vechi numai ca l-am dat cu o ora in fata

| andreii2 a răspuns:

Nu. Abia mi l-am cumparat. De ce sa il schimb?laughing
Am dat ora inainte:d

| emasweetgirl a răspuns:

Dasmug
l-am dat cu o ora inapoilaughing

| blondix_2927 a răspuns:

Clarwinking ce am face fara ora exacta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa-l schimb? daca merge bine?