| Colourss a întrebat:

Va bucurati ca Vladimir Draghia a fost eliminat din show-ul Burlacul? Daca da cine ati fi vrut sa fie noul Burlac?

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Da, mă bucur. Nu a fost sincer, e actor, ştie să joace; nu cred că există iubire când stai cu o grămadă de femei. N-am preferinţe în legătură cu noul burlac... uite cine se numără printre noii burlaci...
,, Odată cu scoaterea din emisiune a lui Drăghia, mai mai multe nume au fost vehiculate pentru rolul de viitor burlac, printre care: primarul Constanţei, Radu Mazăre, omul de afaceri Irinel Columbeanu, cântăreţul Liviu Vârciu şi acţionarul dinamovist Dragoş Săvulescu. Mazăre, Vârciu şi Săvulescu au fost chiar contactaţi, dar, din diverse motive, au refuzat oferta Antenei 1. ’’
Poţi citi mai multe aici http://www.adevarul.ro/......32664.html

| danimotenel a răspuns:

Vreau sa spun ca am auzit de burlacu si ca a fost dat afara atunci cand arata la Cârcotasi ca a mincat rame cand era mic laughing laughing laughing laughing laughing

| Cezaraa a răspuns:

. îmi plăcea Vladimir Drăghia, a fost cam nesimţit. s-a comportat urât cu fetele! într-un fel mă bucur, şi-a cam bătut joc de ele. dar mi-a plăcut cel mai mult sezonul 3 din Burlacul, a fost cel mai ok până acum, dar m-a cam dezamăgit.
Pentru ca se grabesc si inca nu au un raspuns pozitiv de la vreun barbat celebru, cel care il va inlocui pe Vladimir Draghia este posibil sa nu fie deloc cunoscut publicului. La casting au fost chemati 40 de barbati anonimi din care se va alege unul...

ce l-au inlaturat pe Vladimir Draghia din postura de Burlac, producatorii show-ului de la Antena 1 au incercat sa negocieze cu Radu Mazare, Dragos Savulescu, Irinel Columbeanu si Liviu Varciu pentru acest rol.

Prin urmare, producatorii au in calcul varianta de a alege un barbat frumos, dar necunoscut publicului. In acest sens, s-a organizat si un casting rapid.

"Sunt 40 de barbati chemati la probe video. Cei mai multi dintre ei nu sunt cunoscuti, sunt sportivi, manechini si actori. Nu e nici macar un fotbalist din liga intai. Oricum, mai dureaza cateva zile pana cand se va lua decizia finala", a povestit o sursa din interiorul show-ului pentru Cancan.
Unul dintre favoriti este Iulian Demeter, modelul intrat in atentia publicului dupa ce Andrei de la "Alb Negru" a aflat ca are o aventura cu Sylvia, sotia lui.
Dupa ce Liviu Varciu, Radu Mazare sau Dragos Savulescu au refuzat propunerea de a deveni protagonistii show-ului pentru ultimele patru editii, producatorii incearca sa gaseasca o varianta viabila, care, insa, intarzie sa apara.
Se pare ca el il va inlocui pe Vladimir Draghia in postura de Burlac, mai ales ca are si „pile" bune: a fost manechinul lui Catalin Botezatu.
La nici doua zile de cand s-a aflat ca Vladimir Draghia a fost dat afara de la Burlacul, a aparut deja varianta ca locul lui sa fie luat de un tanar frumos, insa fara prea multi bani.

| alexpaarvu a răspuns:

Pacat de el, urmaresc mereu pe http://burlacul.com/ sa vad cina va fi noul burlac.

| Trif_Bianca_1945 a răspuns:

Da ma bucur ca Vladimir Draghia a fost elimina din show-ul burlacul deoarece a fost un nesimtit cu fetele, se purta super urat. Mie imi placea de el dar...acum NU.De ce? La inceput imi placea de el deoarece parea un barbat sensibi, matur sh foarte pasional cum era de asemenea in narcisa salbatica....acum,se zvoneste ca liviu varciu, radu mazer dupa cum a zis si simplesmile, vor putea fi urmatorul burlac.